• O nas

Eksperci w sprawach bezpieczeństwa w Twojej fabryce

Efektywna komunikacja, wyprzedzanie oczekiwań oraz indywidualne podejście do potrzeb klientów są elementami, na które kładziemy największy nacisk.

Nasze zalety
 

Czym kierujemy się w naszej pracy?

 

Profesjonalizm, rzetelność, zaangażowanie – dodatkowo z myślą o zwiększaniu poziomu bezpieczeństwa w sektorze przemysłowym. Rozumiemy zarówno powagę problemu zabezpieczeń jak i indywidualne potrzeby operatorów na linii.

Odpowiedzialna wizja bezpiecznej fabryki

 

Swoją misję traktujemy bardzo poważnie. Zależy nam na maksymalnym zwiększeniu poziomu bezpieczeństwa przy zachowaniu komfortu pracy operatorów tak, by nikogo nie kusiło obchodzenie zamków czy mostkowanie obwodów.
Lata doświadczenia w prowadzeniu szkoleń i edukacji

 

Podczas wykładów nasi mentorzy chętnie dzielą się zarówno teorią, jak i wieloletnim doświadczeniem integratorskim, dzięki czemu przekazywana wiedza jest po prostu praktyczna.
 
 
Rozbudowany zespół specjalistów branżowych

 

Dbamy o rozwój naszej kadry. Dodatkowo pozostajemy w kontakcie ze specjalistami z różnych dziedzin, aby zapewnić klientowi najwyższy poziom usługi.
Indywidualne podejście do każdego klienta i jego problemów

 

Bezpieczeństwo szyte na miarę. Dążymy do osiągnięcia konsensusu, by każdy z naszych klientów otrzymał rozwiązania nie tylko zgodne z normami, ale też z jego oczekiwaniami.
O naszym zespole

 

Od lat tworzymy TECH-SYSTEM GROUP

 

W skład naszej drużyny wchodzą pracownicy o zróżnicowanych osobowościach i specjalizacjach, co daje nam szersze spojrzenie na potrzeby klienta. Efektywna komunikacja, wyprzedzanie oczekiwań oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia są elementami, na które kładziemy największy nacisk w naszej pracy.

 

Głównym obszarem działań TECH-SYSTEM Group jest bezpieczeństwo maszyn i procesów. Przeprowadzamy audyty bezpieczeństwa , oceny ryzyka, prowadzimy działalność doradczą na każdym etapie projektu.

Nasz zespół

 

Poznaj nas

 

W TECH-SYSTEM GROUP indywidualne podejście dotyczy nie tylko klienta, ale też pracowników. Zespół tworzą barwne osobowości, które dzięki współpracy przyczyniają się do powstawania pejzażu bezpieczeństwa w fabrykach.

Marcin Lewandowski

Założyciel i Prezes Zarządu

Poker królewski firmowego rozdania
 
Miłośnik adrenaliny i ryzyka – ale w opanowanym wydaniu. Podczas rozdania kamienna twarz, poza stołem – po prostu Marcin. Chociaż kantowanie jest mu obce, a do blefu się nie ucieka – zawsze stara się mieć asa w rękawie, by spełnić potrzeby i oczekiwania klienta. Dzięki swojej wiedzy, rozwadze i zamiłowaniu do sportów ekstremalnych wie, kiedy w biznesie powiedzieć „sprawdzam”, a kiedy dać „Pass” i udać się motorem przez Europę. Waży słowa i podejmuje rozsądne ryzyko, dzięki czemu zgarnia pulę i nie raz zamyka rozdanie. Biznesman, prezes, mentor, a przede wszystkim człowiek, za którym pewnym krokiem podąża cały zespół – czy to na audyt, czy na firmową integrację.
Jarosław Kukiełka
Szeryf działu technicznego
Od kilkunastu lat projektuje oraz integruje stanowiska zrobotyzowane i maszyny prototypowe. Specjalizuje się w projektowaniu bezpiecznych układów elektrycznych i pneumatycznych analizując wymagania prawne dla danego środowiska oraz branży. W oparciu o wieloletnie doświadczenie praktyczne tworzy programy bezpieczeństwa i wdraża je na każdym etapie powstawania aplikacji. Mistrz pojedynków na znajomość norm, określa poziom niezawodności układu szybciej niż jego cień.
Dawid Czubak
Inżynier projektów kosmicznych
Z wykształcenia automatyk i magister inżynier technologii kosmicznych i satelitarnych. W naszej firmie zajmuje się przeprowadzaniem audytów bezpieczeństwa, pomiarów dobiegu oraz testów kurtyn, w których w swojej karierze wykonał już setki. Analiza układu sterowania również nie jest mu obca. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu precyzyjnie identyfikuje maszyny, również pod kątem prawa ziemskiego. Praktyczną wiedzę przekazuje na szkoleniach prowadzonych w całej Polsce. Swoim zaangażowaniem i doświadczeniem Dawid udowadnia, że safety to nie kosmos, a do zabezpieczenia maszyny nie trzeba marsjańskiej technologii.
Dawid Jung
Gdzie szef nie może – Dawida pośle
Inżynier bezpieczeństwa maszyn, specjalista od zadań specjalnych. Pracuje z uśmiechem nawet w poniedziałek. Absolwent automatyki i robotyki na Politechnice Gdańskiej; swoje zamiłowanie do technologii realizuje poprzez zaangażowane w organizację branżowych zawodów, takich jak Robochallenge. Nie straszne mu audyty, pomiary, raporty czy integracja po targach branżowych. Projekty niemożliwe robi od ręki, na cuda trzeba jednak trochę poczekać.
Agata Baranowska
Demiurg logistyki
Z wykształcenia inżynier energetyki, na co dzień sztukmistrzyni zarządzania. Kiedy dział techniczny dopracowuje kolejne raporty, ona pociąga za sznurki po drugiej stronie gobelinu. Łata dziury logistyczne, rozwiązuje supełki organizacyjne - wszystko po to, by nasi klienci mieli komfort współpracy. Organizatorka szkoleń, eventów. Specjalistka do spraw marketingu. Praca Agaty to splot precyzji, zaangażowania i perfekcyjnej logistyki tworzący z poskręcanych nitek pełen obraz naszej firmy.
Szymon Nowak
Zeus z Bieszczad
Wielu ludzi chciałoby rzucić to wszystko i wyjechać w Bieszczady, a tymczasem Szymon rzucił Bieszczady i wyjechał „w to wszystko”. Solidny automatyk z wieloletnim doświadczeniem integratorskim. Wraz z nim, oprócz wiedzy, przypłynęła do firmy masa górskiego powietrza, która odświeżyła dotychczasowe spojrzenie na Safety. Ścierające się fronty uporu, determinacji i zaangażowania nierzadko kończą się burzą, po której zawsze wychodzi słońce i rzuca światło na nowe rozwiązania. Choć jako specjalista od elektryki i systemów sterowania Szymon grzmi na mostkowane zabezpieczenia, to z iskrą w oczach poszukuje elektrycznego konsensusu.
 
Krystyna Michałowska
Tańcząca z ryglami
Z wykształcenia mechatronik, z zamiłowania tancerka. W sztywnych tabelach norm dostrzega wachlarz możliwości. Artystyczny chaos przekuwa w uporządkowane analizy prawne. Między wierszami uciążliwej dokumentacji dostrzega poetyckie muśnięcie. Pomimo niechęci do maturalnych zadań Krystyna jest mistrzynią interpretacji „co autor ma na myśli”. Swoje techniczne refleksje werbalizuje w formie regularnych wpisów na firmowym profilu LinkedIn. Ocenę ryzyka, analizę prawną czy audyt wykona krótko, zwięźle i… tanecznym krokiem.


Bezpłatna konsultacja
Twojego problemu

 

Skontaktuj się z nami poprzez formularz. Jesteśmy również dostępni pod numerem telefonu +48 58 325 41 44 lub adresem mailowym biuro@tech-system.pl.

Imię i nazwisko *
Telefon *
Adres e-mail *
Firma *
Wiadomość *
Polityka prywatności *

Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych kontaktowych, w celu uzyskania oferty, zgodnie z polityką prywatności.