Tech-system natargach International Conference 2021

Tech-system natargach International Conference 2021

13.09.2021

Tech-system natargach International Conference 2021: 5th MECHATRONICS and 20th Szczecin Welding Seminar

Czujemy się zaszczyceni, że mogliśmy wziąć udział nie tylko jako uczestnicy, ale również jako sponsorzy, w tak ważnym dla naszej branży wydarzeniu! To był bardzo konstruktywnie spędzony czas, w którym dzieliliśmy się naszą wiedzą i doświadczeniami, mogliśmy zaprezentować możliwości naszej firmy oraz jej ofertę, a także nawiązaliśmy wiele interesujących kontaktów.

Międzynarodowa Konferencja Mechatronika 2021 na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie oraz XX Szczecińskie Seminarium Spawalnicze miały miejsce w dniach 8-10 września 2021 roku. W trakcie tego wydarzenia można było poznać m.in. nowoczesne rozwiązania inżynieryjne z dziedziny mechatroniki i spawalnictwa, a także metody ich wdrażania do usprawniania różnorodnych procesów produkcyjnych.

Serdecznie dziękujemy za możliwość uczestnictwa i mamy nadzieję, że spotkamy się tam również za rok. Zapraszamy do kontaktu – przygotujemy specjalną ofertę współpracy, dzięki której bezpieczeństwo Waszych maszyn będzie na najwyższym poziomie.