Aktualności

Aktualności

 • 11.06.2021
  Jak zaplanować, wdrożyć i korzystać z potencjału mechanicznego pracownika?

  Wybierając rozwiązanie dla swojej produkcji warto szczegółowo analizować i oceniać dostępne rozwiązania technologiczne pod kątem oferowanych funkcji i systemów bezpieczeństwa, tak by do minimum zmniejszyć ryzyko zagrożenia zdrowia i życia pracowników zaangażowanych w proces produkcji...

 • 17.05.2021
  Robotyzacja, a bezpieczeństwo

  Dlaczego mówimy, że robotyzacja zwiększa bezpieczeństwo, skoro wciąż słyszymy, że roboty są niebezpieczne i niosą za sobą wiele zagrożeń?

 • 03.10.2019
  www.testkurtyn.pl

  W związku licznymi pytaniami uruchomiliśmy dla Państwa dedykowaną stronę  mającą na  celu przybliżyć  tematykę  obowiązkowych testów okresowych elektroczułego wyposażenia ochronnego (kurtyny, skanery) Zaprszamy na www.testkurtyn.pl

 • 13.11.2018
  Targi Warsaw Industry Week 2018

  W dniach 6,7,8 listopada już po raz trzeci wzięliśmy udział w targach Warsaw Industry Week w Nadarzynie. Obserwujemy, że wydarzenie z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród wystawców i uczestników. Dziękujemy naszym gościom za liczne i interesujące rozmowy. Na pewno będziemy je kontynuować.

 • 23.04.2018
  Bezpieczeństwo w branży motoryzacyjnej

  Już po raz trzeci wzięliśmy udział w imprezie Automotive Production Suport, zamkniętym spotkaniu specjalistów dla branży automotive. Jako współorganizator wydarzenia zaprezentowaliśmy  możliwości wsparcia klientów w obszarze bezpieczeństwa maszynowego. Wykład na temat podstaw zabezpieczania robotów kolaboracyjnych cieszył się dużym zainteresowaniem. Dziękujemy Państwu za liczne rozmowy na stoisku i wysoką frekwencję podczas wykładu. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spotkania. Do zobaczenia za rok.

 • 29.03.2018
  Podstawy bezpieczeństwa robotów kolaboracyjnych na Automaticon 2018

  Podczas tegorocznych targów Automaticon przeprowadziliśmy cykl prezentacji poświęconych bezpieczeństwu robotów kolaboracyjnych. Jak co roku wykłady cieszyły sie dużym zainteresowaniem. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, zachęcamy do kontaktu w przypadku pytań.

 • 17.11.2017
  Na targach Warsaw Industry Week

  W dniach 14-16 listopada 2017 roku uczestniczyliśmy w Targach Warsaw Industry Week. Dziękujemy klientom i kontrahentom za liczne spotkania i ciekawe dyskusje. Z tymi z Państwa z których dopiero się poznaliśmy mamy nadzieję spotkać się ponownie przy projektach lub innych wyzwaniach zawodowych.Zapraszamy na krótką  fotorelację z wydarzenia.Dziękujemy i do zobaczenia.

 • 06.04.2017
  Wspieramy przemysł motoryzacyjny

  Automotive Production Support to zamknięte spotkanie branżowe dla przemysłu motoryzacyjnego. W spotkaniu, , już po raz drugi, uczestniczyliśmy jako dostawca usług doradczych związanych z bezpieczeńswem maszynowym. Wspólnie z Politechniką Gdańską prezentowaliśmy ofertę optymalizacji energetycznej zakładów przemysłowych. Bardzo ciekawa impreza, mówiąca dużo o potrzebach i potencjale rynku automotive.

 • 15.03.2017
  Zasady bezpieczeństwa przy projektowaniu stanowisk zrobotyzowanych na Automaticon 2017

  Podczas tegorocznej edycji targów Automaticon Piotr Brajer, inżynier projektu w TECH-SYSTEM, wygłosił dwa wykłady na tematy zasad bezpieczeństwa obowiązujących przy projektowaniu stanowisk zrobotyzowanych. Poruszana tematyka spotkała się z dużym zainteresowaniem. Dziękujemy za liczne przybycie i aktywne uczestnictwo w spotkaniu. Zapraszamy do galerii zdjęć.